Слухати

Відтепер перше посвідчення водія видаватимуть на 2 роки / Новини на Громадському радіо

Відтепер перше посвідчення водія видаватимуть на 2 роки

27 листопада 2017 - 16:17
Водіям-початківцям заборонено перевищувати швидкість 70 км/год

Відтепер в Україні перше посвідчення водія видаватимуть на два роки. Протягом цього часу водіям-початківцям заборонено перевищувати швидкість 70 км/год. Про це інформує прес-служба Міністерства внутрішніх справ України.

Згідно з новими правилами, водій матиме право обміняти посвідчення на постійне, якщо протягом двох років з моменту його отримання він не матиме трьох чи більше адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху

Якщо таких порушень було не більше двох — громадянин обмінює на постійне посвідчення водія.​

У разі, якщо такі порушення були  — громадянин обмінює на постійне посвідчення водія, після складання практичного та теоретичного іспитів у сервісному центрі МВС.

Водночас у МВС підкреслюють, що особам, які отримали посвідчення вперше та були позбавлені права на керування транспортними засобами, посвідчення не повернуть.

«Поновлення права керування транспортними засобами здійснюється після чергової підготовки у відповідному навчальному закладі та після складання теоретичного й практичного іспитів у СЦ МВС. Таке посвідчення знову видається на 2 роки», — сказано у повідомленні. 

Як раніше повідомляло Громадське радіо, з 1 січня дозволена швидкість автомобілів у населених пунктах знизиться до 50 км/год.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+