Слухати

За заявою Януковича ГПУ розпочала розслідування «справи про держпереворот»

28 листопада 2017 - 15:30
Янукович попросив перевірити причетність до держперевороту Арсена Авакова, Віталія Кличка, Юрія Луценка, Валентина Наливайченка, Андрія Парубія, Сергія Пашинського, Олега Тягнибока, Арсенія Яценюка
Генпрокуратура // zib.com.ua

За заявою екс-президента Віктора Януковича Генеральна прокуратура України розпочала розслідування «держперевороту в лютому 2014 року».
Про це Цензор.НЕТ повідомив адвокат Януковича Віталій Сердюк.

«Відповідну заяву четвертого Президента України Віктора Януковича про насильницьке захоплення державної влади в лютому 2014 року було подано в ГПУ 14 липня 2017 року. Ми отримали повідомлення, що за цією заявою Генпрокуратурою України зареєстровано кримінальне провадження №42 017 000 000 003 432 і розпочато досудове розслідування», — розповів адвокат Віктора Януковича Віталій Сердюк.

З наданих адвокатом документів виходить, що Янукович попросив перевірити причетність до держперевороту наступний українських політиків: Арсена Авакова, Віталія Кличка, Юрія Луценка, Валентина Наливайченка, Андрія Парубія, Сергія Пашинського, Олександра Турчинова, Олега Тягнибока, Арсенія Яценюка.

zayava.jpg

Заява Віктора Януковича // Цензор.нет
Заява Віктора Януковича
Цензор.нет

zayava1.jpg

Заява Віктора Януковича // Цензор.нет
Заява Віктора Януковича
Цензор.нет

zayava2.jpg

Заява Віктора Януковича // Цензор.нет
Заява Віктора Януковича
Цензор.нет

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+