Слухати

Хорватський генерал «випив отруту»  на засіданні Гаазького трибуналу. Засідання призупинили (ВІДЕО)  / Новини на Громадському радіо

Хорватський генерал «випив отруту» на засіданні Гаазького трибуналу. Засідання призупинили (ВІДЕО)

29 листопада 2017 - 16:40
Хорватський телеканал стверджує, що після цього генерал помер, але суд наразі цю інформацію не підтверджує

Сьогодні, 29 листопада, Гаазький суд розглядав апеляцію Слободана Пральяка і ще п’яти боснійських хорватів на вирок, винесений ще у 2013 році. Пральяка тоді визнали винними у військових злочинах проти боснійських мусульман і засудили до 20 років позбавлення волі.

Сьогодні, дізнавшись про те, що вирок залишається чинним, Пральяк встав і підніс руку до рота, відкинувши голову назад. Після цього він сказав судді: «Я прийняв отруту». Адвокат Пральяка також підтвердила, що це була отрута.

Суддя негайно призупинив засідання.

Хорватський телеканал стверджує, що після цього генерал помер, але, як інформує BBC, суд наразі не підтверджує цю інформацію.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+