Слухати

Генпрокуратура спростувала повернення цілого «Межигір’я» у державну власність / Новини на Громадському радіо

Генпрокуратура спростувала повернення цілого «Межигір’я» у державну власність

30 листопада 2017 - 20:10
Наразі тільки територія «Межигір’я» належить державі, а розташовані на ній будівлі досі належать компанії «Танталіт»

Генеральна прокуратура спростувала повідомлення про остаточне повернення резиденції «Межигір’я» у держану власність.

Наразі тільки територія «Межигір’я» належить державі, а розташовані на ній будівлі досі належать компанії «Танталіт» та колишньому президенту Віктору Януковичу. Водночас усі ці будівлі перебувають в арешті у рамках кримінального провадження.

Про це розповів Громадському радіо керівник Департаменту спецрозслідувань Генеральної прокуратури України  Сергій Горбатюк.

«Рішення стосовно цих будівель може бути прийняте лише за результатами судового розгляду кримінального провадження стосовно колишнього президента, чи тих людей, які допомагали йому у заволодінні Межигір’ям», — зазначив Сергій Горбатюк.

За його словами, Господарський суд повернув в державну власність земельні ділянки ще у 2015 році, а сьогодні «було прийняте рішення за позовом прокуратури міста Києва про визнання незаконним продажу державної резиденції «Межигір’я».

Раніше міністр екології та природніх ресурсів України Остап Семерак заявив, що Вищий господарський суд України ухвалив рішення, яким зазначена резиденція переходить у власність держави.

За його словами, Мінприроди ініціювало судовий розгляд та повернення майна від Януковича до держави. Далі відбуватиметься інвентаризація держмайна і визначення органу управління ним.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+