Слухати

Луценко вважає обґрунтованою підозру щодо працівника НАБУ

30 листопада 2017 - 13:45
Агнета НАБУ прокуратура прослуховувала майже два місяці
Луценко вважає обґрунтованою підозру щодо працівника НАБУ / Новини на Громадському радіо

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що підозра щодо працівника НАБУ, який працював під прикриттям в рамках операції щодо першої заступниці голови Державної міграційної служби Діни Пімахової, є обґрунтованою.

Про це заявив під час брифінгу.

«Вважаю обґрунтованою підозру щодо працівника НАБУ щодо провокування хабара і дачі хабара. Ми сьогодні обговорювали це питання і знайшли порозуміння з Ситником і Холодницьким щодо неприпустимості в подальшому провокації такого хабара. В понеділок керівники цієї спецоперації прибудуть на допит, і в подальшому таких ситуацій не відбудеться», – сказав Луценко.

Юрій Луценко також повідомив, що генпрокуратура вела прослуховування цього агента НАБУ. Воно тривало майже два місяці, з моменту надходження заяви від Пімахової, що її провокують на отримання хабара. Після цього СБУ і ГПУ почали розслідування щодо агента НАБУ.

Також за словами генпрокурора, заявника до правоохоронних органів щодо корупції у Державній міграційній службі не було.

«Тобто людини, яка потерпає від корупції і заявляє про це у правоохоронні органи із цього приводу, а далі уже під контролем правоохоронних органів  фіксується корупція, не відбувалося», — заявив Юрій Луценко.

Нагадаємо, 29 листопада під час спроби передачі хабара Першому заступнику Голови Державної Міграційної служби Діні Пімаховій, був затриманий агент Національного антикорупційного бюро.

30 листопада Національне антикорупційне бюро заявило про те, що Генпрокуратура та Служба безпеки втрутилися у його спецоперацію, а детектив НАБУ не пропонував хабар чиновнику Міграційної служби. У Бюро підкреслили, що детектив працював під прикриттям. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+