Слухати

На Львівському безпековому форумі показали карту,  на якій так звані «ЛНР» та «ДНР» були позначені як окремі території (ФОТО)  / Новини на Громадському радіо

На Львівському безпековому форумі показали карту, на якій так звані «ЛНР» та «ДНР» були позначені як окремі території (ФОТО)

30 листопада 2017 - 13:01
Голова ЛОДА Олег Синютка покинув захід та пообіцяв звернутися до СБУ

Сьогодні, 30 листопада, під час дискусії «Чи можна було відвернути війну в сучасній Європі?», яка відбувалася в рамках Львівського Безпекового Форуму, показали англомовну карту, на якій так звані «ЛНР» та «ДНР» були названі республіками і позначені як окремі території. Про це інформує кореспондент Громадського радіо Кирило Лукеренко.  

Голова ЛОДА Олег Синютка, після того, як він прослухав першу частину форуму, покинув захід та пообіцяв звернутися до СБУ у зв’язку з цим інцидентом.

Львівський Безпековий Форум проходить у Львові протягом 30 листопада та 1 грудня. Подію відвідують командувач американськими силами в Європі Бен Годжес, колишній посол США Джон Гербст, відомі політичні аналітики зі Сполучених Штатів та Європи. Як зазначають організатори, це дискусійна платформа для пошуку відповіді на питання, яким має бути новий безпековий порядок в світі.

Згідно з даними на офіційному сайті проекту, організаторами заходу є Львівська міськрада, УКУ, Інститут міста та Інститут просвіти. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+