Слухати

Підприємство на Черкащині постачало навігаційні прилади Російській Федерації — СБУ / Новини на Громадському радіо

Підприємство на Черкащині постачало навігаційні прилади Російській Федерації — СБУ

30 листопада 2017 - 19:35
Обладнання відправляли через так званий «сірий канал» транзитом через країни Європи та Азії

Співробітники Служби безпеки України заблокували один з каналів нелегального постачання військового обладнання до Російської Федерації, повідомляє прес-центр СБУ

Одне з підприємств Черкащини, яке виготовляє високотехнологічне військове обладнання для української армії, постачало аналогічні навігаційні прилади з програмним забезпеченням до країни-агресора.

Поставки відбувалися через так званий «сірий канал» (транзитом через країни Європи та Азії), аби приховати реального отримувача товару. 

Під час обшуків на підприємстві правоохоронці вилучили документацію, що підтверджує незаконне постачання продукції до РФ. Зразки обладнання подвійного призначення направлено на експертизу. Відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.333 Кримінального кодексу України: порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю. Нині тривають слідчо-оперативні дії. 
 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+