Слухати

Пімахова не була ключовим об’єктом спецоперації, — речниця НАБУ

30 листопада 2017 - 21:45
Дарина Манжура розповіла Громадському радіо про перебіг конфлікту між НАБУ та Генпрокуратурою
Пімахова не була ключовим об’єктом спецоперації, — речниця НАБУ / Новини на Громадському радіо

«Національне бюро розцінює дану ситуацію як свідому диверсію, сплановану і реалізовану за участю Служби безпеки України та Генеральної прокуратури. З квітня цього року тривала спеціальна операція під прикриттям, але і СБУ, і Генпрокуратура, своїм вчорашнім арештом цю операцію зірвали», — розповідає речниця НАБУ Дарина Манжура

«Перша заступниця голови міграційної служби Діна Пімахова не була ключовим об’єктом операції — каже Дарина Манжура.— Ціллю операції було розкриття великого злочинного угрупування та виявлення всіх учасників схеми».  

Речниця НАБУ розповіла Громадському радіо, що станом на сьогоднішній ранок не було зв’язку з сімома оперативними працівниками НАБУ і їхнє місцезнаходження досі невідоме, але відомо, що з ними усе гаразд. За непідтвердженою інформацією вони були на місці проведення обшуку, в той час як за офіційною інформацією НАБУ там знаходилася лише одна людина, каже вона.

Нагадаємо увечері 29 листопада на сайті Міграційної служби з’явилася новина про те, що агент НАБУ Сергій Боярський нібито намагався дати хабара першій заступниці голови ДМС Діні Пімаховій. Вранці 30 листопада Громадське радіо детальніше розповіло про ситуацію між НАБУ та Генпрокуратурою. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+