Слухати

У НАБУ не було злого умислу, - Луценко щодо провокації хабара / Новини на Громадському радіо

У НАБУ не було злого умислу, - Луценко щодо провокації хабара

30 листопада 2017 - 14:22
Працівника НАБУ підозрюють у провокування та даванні хабара

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що впевнений у відсутності злого умислу в операції НАБУ щодо першої заступниці голови Державної міграційної служби Діни Пімахової.

«Я впевнений, що немає злого умислу ні в Ситника, ні в його підлеглих, є просто необхідність усвідомити, що всі ми маємо ходити під законом, під контролем і діяти проти злочинності ефективно, але законними методами», — заявив Луценко під час брифінгу.

Він також сказав, що підозра щодо працівника НАБУ, який працював під прикриттям в рамках операції щодо першої заступниці голови Державної міграційної служби Діни Пімахової, є обґрунтованою.

Працівника НАБУ підозрюють за двома статтями кримінального кодексу: стаття 370 – провокування хабара та статт 369 – давання хабара.

Нагадаємо, 29 листопада під час спроби передачі хабара Першому заступнику Голови Державної Міграційної служби Діні Пімаховій, був затриманий агент Національного антикорупційного бюро.

30 листопада Національне антикорупційне бюро заявило про те, що Генпрокуратура та Служба безпеки втрутилися у його спецоперацію, а детектив НАБУ не пропонував хабар чиновнику Міграційної служби. У Бюро підкреслили, що детектив працював під прикриттям.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+