Слухати

З Китаю надіслали посилки вигаданим Українському Борщу, Тому Сойеру та Джеку Горобцю (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

З Китаю надіслали посилки вигаданим Українському Борщу, Тому Сойеру та Джеку Горобцю (ФОТО)

30 листопада 2017 - 19:18
До української столиці прийшли понад 200 посилок на 125 тисяч гривень

До Києва прийшло понад 200 посилок із Китаю на вигадані імена одержувачів Нестора Махна, Джека Горобця, Тома Сойера, Українського Борща та інших.

Про це йдеться у повідомлення Державної фіскальної служби.

Зазначається, що під час оформлення митники виявили, що транспортні документи посилки мають вигадані імена одержувачів та їх контактних телефонів та адреси доставки.

Київська митниця Державної фіскальної служби затримала 201 міжнародне експрес-відправлення з HD плеєрами, відеокамерами, мобільними телефонами та різноманітними аксесуарами на понад 125 тисяч гривень.

«Політ фантазії реального отримувача цієї купи посилок не обмежився літературними героями чи історичними особистостями. Практично всі отримувачі, точніше їх прізвища та імена, варті уваги: Лідка Маразматичка, Борщ Український, Кілька Путивльська, Продавець Льоха, Льошка Антошка, Лідка Інвалідка, Бім Собака, Бандит Карпенко та ряд інших, не менш дивних персон», — йдеться у повідомленні ДФС.

Усі ці люди нібито живуть у місті Путивль. «Щоправда на неіснуючих вулицях в неіснуючих домівках», — запевняють у ДФС.

24 231 771_843 228 372 519 273_3 766 712 798 134 890 995_n.jpg

Дані отримувачів // прес-служба ДФС
Дані отримувачів
прес-служба ДФС

Також зазначається, що це «свідомий намір вже зовсім не вигаданої людини ухилитись від оподаткування, розбивши своє замовлення на дрібні партії».

Київська міська митниця ДФС склала протокол за ознаками порушення митних правил, передбачених ч.1 ст. 483 Митного кодексу України – надання митниці як підстави для переміщення товарів документів, що містять неправдиві відомості щодо одержувачів відправлень.

Наразі товар вилучено і триває провадження. Матеріали справи будуть скеровані до суду для прийняття рішення.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+