Слухати

Журналістів RT позбавили акредитації при Конгресі США. РФ планує вжити заходів у відповідь

30 листопада 2017 - 09:18
Член комісії верхньої палати з інформаційної політики РФ Ігор Морозов заявив про те, що Росія може позбавити ЗМІ США проходу до Ради Федерації
Журналістів RT позбавили акредитації при Конгресі США. РФ планує вжити заходів у відповідь / Новини на Громадському радіо

Журналістів RT позбавили акредитації при Конгресі США. Рішення позбавити акредитації телеканал RT було ухвалене одноголосним голосуванням 21 листопада, про це інформує Радіо Свобода.

Так, виконавчий комітет Галереї кореспондентів радіо і телебачення Конгресу США повідомив RT про неприйнятність продовження компанією повноважень преси в Конгресі після реєстрації обслуговуючої RT компанії T&R у якості іноземного агента.

Водночас у Росії заявили, що Рада Федерації може вже сьогодні вжити заходів у відповідь на позбавлення RT America акредитації в конгресі США. Про це інформують »РІА Новини» з посиланням на члена комісії верхньої палати з інформаційної політики Ігоря Морозова.

«У нас є можливість позбавити ЗМІ США можливості безперешкодного проходу до Ради Федерації», — зазначив сенатор.

Нагадаємо, 13 листопада російський телеканал RT, фінансований російською владою, зареєструвався у США як іноземний агент. Цей телеканал є не єдиним закордонним ЗМІ у списку на реєстрацію іноземним агентом на вимогу Міністерства юстиції США. Йдеться про щонайменше 6 інших організацій, зокрема Канадську мовну корпорацію, японську NHK, China Daily та інші.

Як раніше повідомляло Громадське радіо, 25 листопада президент Росії Володимир Путін підписав закон, що дозволяє визнавати іноземні засоби масової інформації  іноземними агентами

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+