Слухати

Знайдений канадцями «татуйований» лобстер нагадав про забрудненість Світового океану / Новини на Громадському радіо

Знайдений канадцями «татуйований» лобстер нагадав про забрудненість Світового океану

30 листопада 2017 - 21:03
Команда канадських рибалок зловила лобстера з відбитком логотипу «Pepsi» на клешні

Під час завантаження до контейнеру зловлених у водах штату Новий Брансвік омарів, одна з рибалок Карісса Лінстранд помітила відбиток логотипу напою «Pepsi Cola» на клешні лобстера, повідомляє «The Guardian».

Лінстранд вважає, що лобстер з відбитком «Pepsi» нагадує про кількість сміття, що накопичується в океані.

«Ми не бачимо, щоб воно плавало навколо нас, коли ми у відкритому океані, але я бачу купу сміття уздовж берегових ліній, які вимиваються на пляжах або скелях» — сказала Карісса Лінстранд в коментарі виданню.

За звітом Euromonitor International, що проводять стратегічні дослідження ринку: більше 480-ти мільярдів пластикових пляшок було продано впродовж 2016-го року в усьому світі. Якщо їх викласти одна за одною, то сумарна протяжність буде більшою, ніж половина відстані до сонця, наголошують експерти. 

В Україні скляні пляшки є популярнішими, ніж пластик, принаймні для пакування алкогольних напоїв, повідомляє Euromonitor International.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+