Слухати

Латвія: трьох росіян затримали, бо їхні імена «в чорному списку» / Новини на Громадському радіо

Латвія: трьох росіян затримали, бо їхні імена «в чорному списку»

01 грудня 2017 - 19:20
Чоловіки прямували на військово-спортивний турнір

Трьох російських громадян, які їхали до Латвії на турнір військово-спортивних ігор Airsoft, затримали, бо їхні імена містяться в чорному списку. Про це повідомляє портал Delfi із посиланням на прес-секретарку Державної прикордонної охорони Латвії Крістіне Петерсоне.

Чоловіків затримали під час перевірки в міжнародному автобусі. Як повідомила Петерсоне, чоловіків видворять із країни.

Повідомляється, що латвійський закон про імміграцію передбачає, що міністр внутрішніх справ включає осіб до «чорного списку» на підставі висновків правоохоронних органів. Наприклад, якщо є підстави вважати, що іноземець є членом антидержавної чи злочинної організації, створює загрозу національній безпеці країни або громадському порядку.

Військово-спортивний турнір Airsoft був запланований на суботу, 2 грудня. Після затримання трьох чоловіків із Росії турнір відмінили.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+