Слухати

Перший прямий ефір «Громадського радіо»: як це було / Новини на Громадському радіо

Перший прямий ефір «Громадського радіо»: як це було

01 грудня 2017 - 12:50
Голова правління «Громадського радіо» Андрій Куликов та ведуча, продюсер радіо «Європа Плюс» Юлія Бурковська розповідають про те, як це було

1 грудня 2013 року «Громадське радіо» вперше вийшло в прямий ефір на хвилях радіо «Європа Плюс», почавши спільний проект «Євромайдан онлайн». 

«Юлія Бурковська зателефонувала та запитала, чи готові ми виходити в ефір. В цей час в Києві йшли демонстрації, починалося загострене протистояння, хотілося бути там, бачити, говорити про це. І тут така можливість — прямий ефір хорошої, визнаної радіостанції. Я відразу відчув, що ці хлопці ризикували насправді. Це порушення формату, а значить зауваження, а може і покарання від Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. Але вчинок сміливий і дуже для нас значний», — згадує Андрій Куликов. 

За словами Юлії Бурковської, вона зі своїм чоловіком і колегою всю ніч дивилися новини, тоді вже було зрозуміло, що так просто воно не розсмокчеться, і треба щось робити. Радіостанція «Європа Плюс» - розважальна, крім того тоді існував «Радіобар». Це формат, коли весело, приходять музиканти, задумувалось, що всю зиму будуть веселитися, слухати живу музику, пускати все це в ефір.

«А перед цим ми стежили на фейсбуці за Ірою Славінської, розуміли, що є колектив професійних людей, і ми Ірі зателефонували і були дуже приємно здивовані, що ви так швидко зреагували на нашу пропозицію», — додає Юлія Бурковська

Слухати

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+