Слухати

Путіна вважають ворогом більше українців, ніж саму Росію - соцагенція ФАМА / Новини на Громадському радіо

Путіна вважають ворогом більше українців, ніж саму Росію - соцагенція ФАМА

01 грудня 2017 - 11:13
Соціологічне опитування агенції ФАМА показало, що 74% українців вважають ворогом президента Володимира Путіна, і 60% - саму Росію

Відповідно до соціологічного дослідження, проведеного соціологічною агенцією ФАМА, більшість українців вважають своїми ворогами Російську Федерацію і особисто президента Росії Володимира Путіна. При цьому більше українців назвали ворогом Путіна, ніж Росію: 74% проти 60%.

Такі дані озвучила на Львівському безпековому форумі Мар’яна Малачівська-Данчак, директорка соціологічної агенції ФАМА:

fama_dsc00500.jpg

Мар’яна Малачівська-Данчак (агенціz ФАМА) презентує результати дослідження // Громадське радіо
Мар’яна Малачівська-Данчак (агенція ФАМА) презентує результати дослідження на Львівському безпековому форумі
Громадське радіо

«Опитаним запропонували віднести Російську Федерацію і її президента Путіна до однієї з наступних категорій: союзник, можливий союзник, явний ворог, прихований ворог.

Стосовно цього позиція українців є консолідованою. 60 відсотків вважають ворогом Російську федерацію, 74 відсотки вважають явним ворогом президента Путіна. Думки про те, що президент Росії є більшим ворогом ніж Росія — ця тенденція зберігається як по Україні загалом, так і по окремих регіонах.

Якщо подивитися в регіональному розрізі, то президента Росії Володимира Путіна вважають явним ворогом на Заході 93%, на Півночі 87%, в Центрі 79%, Схід 66%, Південь 41% і на Донбасі 34%.

Стосовно Росії на Заході явним ворогом її вважають 86%, на Півночі 78%,  Центр 56%, Схід 48%, Донбас 27%, Південь 25%.»

Дослідження було проведене в серпні 2017 року, в ньому взяло участь 2500 респондентів по цілій Україні, в тому числі у різних регіонах: Заході, Сході, Півдні, Півночі, Центрі і окремо на підконтрольному Україні Донбасі. Його повний варіант можна знайти за посиланням.

Львівський Безпековий Форум проходить у Львові протягом 30 листопада та 1 грудня. Подію відвідують командувач американськими силами в Європі Бен Годжес, колишній посол США Джон Гербст, відомі політичні аналітики зі Сполучених Штатів та Європи. Як зазначають організатори, це дискусійна платформа для пошуку відповіді на питання, яким має бути новий безпековий порядок в світі.

Згідно з даними на офіційному сайті проекту, організаторами заходу є Львівська міськрада, УКУ, Інститут міста та Інститут просвіти. 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+