Слухати

У ЗСУ заявляють про «покращення тактичного положення» на донецькому напрямку / Новини на Громадському радіо

У ЗСУ заявляють про «покращення тактичного положення» на донецькому напрямку

01 грудня 2017 - 11:16
Окремі підрозділи ЗСУ на донецькому напрямку покращили тактичне положення з метою поліпшення умов спостереження за противником і ведення оборонного вогню

У Штабі ЗСУ заявляють про «покращення тактичного положення» на донецькому напрямку.

«Окремі підрозділи Збройних Сил України на донецькому напрямку покращили тактичне положення з метою поліпшення умов спостереження за противником і ведення оборонного вогню у відповідь на провокативні обстріли російсько-окупаційних військ», — сказано у повідомленні Штабу АТО

Спікер прес-центру штабу АТО Василь Лабай у коментарі для Громадського радіо повідомив, що підрозділи ЗСУ суворо дотримуються Мінських домовленостей і не порушували лінію бойового зіткнення.

«Підрозділи Збройних сил України на донецькому напрямку, що виконують бойові завдання в районі Верхньоторецького, як і на інших ділянках лінії зіткнення, суворо дотримуються Мінських домовленостей для уникнення можливих втрат серед наших захисників і, що особливо, серед мирного місцевого населення. Наші підрозділи дещо міняють і змінили позиції. З метою поліпшення умов спостереження за противником, змінили також позиції спостережних пунктів», — повідомив Лабай.

У відповідь на питання про те, чи зараз ЗСУ контролюють Верхньоторецьке, Василь Лабай сказав: «Я хочу наголосити на тому, що ми суворо дотримуємося Мінських домовленостей, і не порушували лінію бойового зіткнення». 

Зазначимо, що напередодні волонтер Сергій Притула написав на своїй сторінці в Facebook, що українські військові взяли під свій контроль Верхньоторецьке. «Місто повністю під нашим контролем. Ніяких сірих зон», — повідомив він.

У свою чергу спікер прес-центру штабу АТО Василь Лабай попросив користуватися офіційними джерелами інформації та не розповсюджувати інформацію про хід тактичних і оперативних дій.

«Щодо волонтерів і людей, які співпрацюють з ЗСУ, можу попросити користуватися офіційними джерелами інформації… У Штабі АТО високо цінують внесок волонтерів. Водночас Штаб АТО уже неодноразово просив і вчергове просить не розповсюджувати жодної інформації та відомостей, фото- і відео-матеріалів, які стосуються ходу тактичних і оперативних дій…», — наголосив Василь Лабай. 

Заступник голови Донецької ВЦА Ігор Стокоз повідомив Громадському радіо, що в ОДА цю ситуацію не коментують на прохання Міноборони

Разом з тим, засновник міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm Роман Бурко повідомив на своїй сторінці у Facebook, що Верхньоторецьке — це територія, яка виключно знаходилась та знаходиться під контролем України.

«…сенсації нема, що його «звільнили», бо воно і так під українським контролем. Звісно це ніяк не знижує ризик загострення ситуації в цьому районі і тільки завдяки українським бійцям цей населений пункт не потрапив під контроль російських терористів/ЗС РФ», — написав Бурко. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+