Слухати

В Україні з 5500 підлітків з ВІЛ на обліку стоять тільки 1080, — активіст / Новини на Громадському радіо

В Україні з 5500 підлітків з ВІЛ на обліку стоять тільки 1080, — активіст

01 грудня 2017 - 09:34
За словами Даніїла Столбунова, лише 23% молодих українців обізнані про шляхи передачі ВІЛу і знають, чому необхідно тестуватися на ВІЛ

В Україні 5500 підлітків живуть з Вірусом імунодефіциту людини, з них лише 5 частина офіційно стоять на обліку.

Про це в ефірі Громадського радіо заявив активіст, член об’єднання підлітків Teenergizer Даніїл Столбунов.  

«В Україні зараз зареєстровано 5 500 підлітків, які живуть з ВІЛ, Це оціночна кількість. Офіційно з них стоїть на обліку тільки 1080 підлітків», — сказав він.

За словами Столбунова, повністю охопити всю аудиторію ВІЛ-позитивних підлітків зараз дуже складно, тому що спільнота цих підлітків закрита, і на неї дуже складно виходити професіоналам.

Крім того, як повідомив активіст, в 2015 році результати дослідження Юнісеф показали, що лише 23% молодих українців обізнані про шляхи передачі ВІЛу і знають, чому необхідно тестуватися на ВІЛ

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+