Слухати

Жоден архієрей з Росії не бере участі в прийнятті рішень в УПЦ МП, — Архієпископ Климент

01 грудня 2017 - 08:56
Російська православна церква підтвердила та закріпила окремою главою у своєму Статуті «особливий статус» Української православної церкви Московського патріархату з центром управління у Києві
Жоден архієрей з Росії не бере участі в прийнятті рішень в УПЦ МП, — Архієпископ Климент / Новини на Громадському радіо

За словами Архієпископа Ірпінського Климента, жоден архієрей з Росії не бере участі в прийнятті рішень в УПЦ Московського патріархату.

«Центр управління Української православної церкви Московського патріархату знаходиться у Києві, як і знаходився раніше. Тому що у Києві приймаються рішення про обрання єпископів, у Києві приймаються рішення про обрання предстоятелів УПЦ. І жоден архієрей з Росії чи будь-якої іншої країни не бере участі в прийнятті ніяких рішень, які впливали б на долю Української православної церкви», — сказав Архієпископ Ірпінський Климент в ефірі Громадського радіо. 

Архієпископ Климент також наголосив на тому, що особливий статус Української православної церкви Московського патріархату існує вже 27 років. 

Нагадаємо, вчора, 30 листопада, «особливий статус» УПЦ з центром управління в місті Києві був підтверджений та закріплений окремою главою у Статуті РПЦ.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+