Слухати

Жителі звільненого селища Гладосове отримають компенсацію за невиплати під час перебування в окупації  / Новини на Громадському радіо

Жителі звільненого селища Гладосове отримають компенсацію за невиплати під час перебування в окупації

01 грудня 2017 - 17:34
У Донецькій області жителі селища Гладосове зможуть отримати заборгованості пенсій, які не отримували у окупації

На Донеччині звільнене селише Гладосове планують підпорядкувати Бахмутській районній раді.

Про це повідомив керівник адміністрації Павло Жебрівський у коментарі 112.

Він сказав, що перепідпорядкування допоможе місцевим жителям знову отримувати пенсії та заборгованість виплат, яких не було за період у окупації

«Зараз ми підготували законопроект, я думаю, що наступного тижня проголосують, щоб Гладосове увійшло до складу Бахмутського району. Тоді люди, які проживають в Гладосовому отримають не тільки поточну пенсію, але і всю заборгованість, яку не отримали за весь цей час. Однозначно в Пенсійному фонді з цього приводу зарезервований ресурс», — повідомив Жебрівський.

Зараз селище юридично входить до складу міської ради Горлівки, яка окупована бойовиками «ДНР».

Кількома днями раніше українські військові взяли під контроль селища Травневе і Гладосове, які раніше перебували в «сірій» зоні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+