Слухати

Лондон підготувався до Різдва (ФОТО)  / Новини на Громадському радіо

Лондон підготувався до Різдва (ФОТО)

02 грудня 2017 - 17:30
У Лондоні починається фестиваль різдвяної ілюмінації

Громадське радіо підготувало підбірку фотографій Лондона, у якому щороку на початку грудня відбувається фестиваль різдвяної ілюмінації. 

Головні торговельні вулиці британської столиці прагнуть перевершити один одного. Традиція сягає корінням післявоєнних років минулого століття. Першою прикрашають головну торговельну артерію Лондона — Оксфорд-стріт.

_99 029 121_lights05.jpg

Оксфорд-стріт  // BBC
Оксфорд-стріт
BBC

Традицію започаткували на Ріджент-стріт у 1954 році, повідомляє BBC. Як і минулого сезону, на вулицях більше півтори тисячі куль і 750 тисяч лампочок. Рік тому ілюмінацію вирішили використовувати у благодійних цілях: кожен бажаючий за жменю монет міг присвятити кулю коханій людині. Зібрані 50 мільйонів фунтів пішли на допомогу дітям. До наступного різдвяного сезону центральну частину вулиці обіцяють повністю віддати пішоходам.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+