Слухати

Сенат США проголосував за масштабне скорочення податків / Новини на Громадському радіо

Сенат США проголосував за масштабне скорочення податків

02 грудня 2017 - 11:59
Ухвалення законопроекту стане головною перемогою американського лідера Дональда Трампа, оскільки зменшення податків було його передвиборчою обіцянкою

У ніч на суботу, 2 грудня, Сенат США схвалив законопроект масштабної податкової реформи, пише DW.

«За» проголосував 51 сенатор від республіканців, «проти» — 48 демократів і один сенатор-республіканець.

Центральне положення реформи — зниження податку на прибуток корпорацій з 35% до 20. Це найбільша податкова реформа з 1980-х, пише ВВС.

Республіканці вважають, що це дозволить підвищити конкурентоспроможність економіки США і повернути з-за кордону прибутки американських корпорацій у трильйони доларів.

Читайте також: Зростання економіки в США може спричинити нестачу робочих рук, — Верстюк

Раніше Палата представників Конгресу проголосувала за свою версію реформи. Тепер обидві палати повинні погодити свої законопроекти і звести їх в один текст. Після ще одного голосування документ буде спрямовано на підпис президентові.

Прийняття законопроекту може призвести до збільшення держборгу США на 1 трильйон доларів протягом десяти років. Крім того, критики реформи підкреслюють, що вона не принесе значних послаблень простим американцям.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+