Слухати

Штаб показав відео з Верхньоторецького: бойові дії не ведуться / Новини на Громадському радіо

Штаб показав відео з Верхньоторецького: бойові дії не ведуться

02 грудня 2017 - 09:44
На опублікованому відео не чути пострілів, а місцеві мешканці підтверджують слова військових: ситуація спокійна

Військове телебачення України опублікувало відео, відзняте у Верхньоторецькому Донецької області. У штабі кажуть: ситуація у населеному пункті спокійна, бойові дії не ведуться.

«Ми потроху укріплюємося. Уже все на краще йде. Болота такого, снігу нема. Викопуємо, облаштовуємо, доставляємо мішками — усім, щоб було краще. Стоїмо ніби так, як стояли. Нікуди не ходили, не лізли», — каже військовослужбовець ЗСУ Віталій.

Речник АТО Василь Лабай нагололошує, що українські війська лінію зіткнення не пересікали.

«Підрозділи збройних сил України, які виконують завдання у районі Верхньоторецького, як і на інших ділянках лінії зіткнення, суворо дотримуються Мінських домовленостей і лінії зіткнення не пересікають. Ми можемо укріплювати свої оборонні позиції, можемо переобладнувати їх, з метою того, щоб військовослужбовці наші не постраждали», — зазначає речник.

За його словами, у самому Верхньоторецькому триває мирне життя.

«Люди ходять по вулицях, заходять у магазини. Нічого не нагадує про те, що тут, як говориться, йдуть бої запеклі і гинуть люди», — додає він.

1 грудня у ЗСУ заявили, що окремі підрозділи ЗСУ на донецькому напрямку покращили тактичне положення з метою поліпшення умов спостереження за противником і ведення оборонного вогню. 30 листопада волонтер Сергій Притула написав, що українські військові взяли під свій контроль Верхньоторецьке. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+