Слухати

«У людей на Донбасі загострилося відчуття справедливості», - експерт фонду «Демініціативи» / Новини на Громадському радіо

"У людей на Донбасі загострилося відчуття справедливості", - експерт фонду "Демініціативи"

02 грудня 2017 - 21:07
Аналітик фонду Демократичні ініціативи Андрій Сухарина коментує результати нового соцопитування населення Донбасу

«Навіть в інших опитуваннях стосовно корупції, на Донбасі ми бачимо більше несприйняття корупції. Навіть більше, ніж на Західній Україні. Бажання справделивості більше, ніж в інших регіонах. Це позитивний фактор для України, але це й дуже великий виклик для влади. Якщо ми найближчим часом не зможемо забезпечити оці «вимоги», цей запит на справедливість, то буде халепа. Треба працювати над цим запитом», — розповів в ефірі Громадського радіо аналітик фонду Демократичні ініціативи Андрій Сухарина. 

Він також додав, що покращення відносин з Росією як вектор зовнішньої політики України підтримує менше людей, ніж у попередні роки. 

Читайте та слухайте весь ефір: Російський вектор зламався — «Демініціативи» дослідили настрої на Донбасі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+