Слухати

Українець на Шрі-Ланці загинув не через шторм, - українське посольство / Новини на Громадському радіо

Українець на Шрі-Ланці загинув не через шторм, - українське посольство

02 грудня 2017 - 18:21
За інформацією першого секретаря посольства України в Індії Ярослава Бєлова, загиблий українець на Шрі-Ланці помер не від шторму

Українець на Шрі-Ланці помер внаслідок нещасного випадку. «Ні посольство, ні почесний консул України в Шрі-ланці не мають інформації щодо постраждалих українців в результаті зазначеного циклону. В нас є постраждалий громадянин України, який втопився під час перебування на пляжі, у воді. Але це ніяк не пов’язано зі стихійним лихом», — повідомив перший секретар посольства України в Індії Ярослав Бєлов Громадському радіо. Місія в Індії представляє Україну і на Шрі-Ланці. 

За інформацією Департаменту консульської служби МЗС України, український громадянин загинув в результаті шторму. Зараз стихія наближається до Індії, уточнив Ярослав Бєлов. Загалом в Індії на консульському обліку — 150 українців. Нагадаємо, на Шрі-Ланці в результаті шторму загинули 26 осіб.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+