Слухати

Ківа підтримує блокування телеканалу NewsOne, де він раніше був ведучим  / Новини на Громадському радіо

Ківа підтримує блокування телеканалу NewsOne, де він раніше був ведучим

03 грудня 2017 - 19:51
Проте участі не бере, щоб не політизувати акцію

Лідер Соціалістичної партії України та колишній радник Міністра внутрішніх справ Ілля Ківа заявив, що він підтримує акцію з блокування телеканалу NewsOne, де він раніше вів програму. Проте, за його словами, участі не бере, щоб не політизувати акцію.

Про це Ілля Ківа повідомив у ефірі Громадського радіо.

«Я обурений останнім висловлюванням у річницю Майдану про те, що загиблі є злочинцями і Революція Гідності є якимось переворотом. Якщо цій людині, Мураєву, не зрозуміло, суть і сенс акту самопожертви українських громадян, то йому не місце на українській землі. Це моя позиція. Він для мене ворог», — зазначив Ілля Ківа.

На запитання ведучого про те, що він раніше вів програму на телеканалі NewsOne, Ілля Ківа відповів:

«Два роки тому контент каналу був інший і керівники у нього були інші, давайте почнемо із цього. Коли Олексій Семенов був генеральним продюсером, як і два роки тому, контент був інший, і подібних висловлювань з боку власників даного телеканалу не було»

Нагадаємо, за даними видання «Телекритика», у січні 2014 український бізнесмен Вадим Рабинович продав новинний канал News One народному депутату України (колишня Партія регіонів) Євгену Мураєву.

Раніше телеканал NewsOne повідомив, що поруч з будівлею медіа зібралися люди у військовій формі та масках.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+