Слухати

Саакашвілі біля будівлі NewsONE просить організаторів акції її припинити (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Саакашвілі біля будівлі NewsONE просить організаторів акції її припинити (ВІДЕО)

03 грудня 2017 - 18:21
Саакашвілі просить не блокувати канал, який транслює його акції

До будівлі телеканалу NewsONE приїхав політик Міхеїл Саакашвілі. Він закликав учасників акції протесту не блокувати канал, що висвітлює діяльність його «Руху нових сил».

Транслювали розмову на сторінці Саакашвілі у Facebook.

«Ви блокуєте єдиний канал, який сьогодні розповів про наш марш. Це єдиний канал, який надає нам слово», — сказав Саакашвілі.

У відповідь на це прохання учасники блокади заявили, що не блокують канал, а проводять мирну акцію — у будівлю каналу можна зайти через чотири входи.

«Наша акція пролягає у тому, щоб Мураєв вибачився», — сказав один з них і закликав Саакашвілі не виступати на каналі.

Політик декілька разів повторив, що NewsONE — єдиний канал, який цілий день транслював марш. Сьогодні він збирався прийти в ефір, аби розказати про акцію.

«Я сюди точно не Мураєва приїхав підтримати. Нам потрібен зараз ефір», — додав Саакашвілі. 

Зрештою політик разом з виконавчим продюсером зайшов всередину будівлі телеканалу.

Раніше організатори події повідомили, що вимагають вибачень від народного депутата, власника каналу Євгена Мураєва. В ефірі каналу він назвав Революцію Гідності «державним переворотом».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+