Слухати

Всесвітнє антидопінгове агентство підтвердило існування держпрограми допінгу в Росії / Новини на Громадському радіо

Всесвітнє антидопінгове агентство підтвердило існування держпрограми допінгу в Росії

03 грудня 2017 - 23:00
Через це Міжнародний олімпійський комітет може повинен ухвалити рішення про санкції щодо російської збірної

Всесвітнє антидопінгове агентство (ВАДА) заявило про справжність отриманого ним електронного файлу, в якому містилася база даних допінг-проб російських спортсменів з січня 2012 по серпень 2015 року, повідомляє DW.

«Ми завершили криміналістичну експертизу і можемо підтвердити справжність цієї бази даних», — наголосив заявив головний слідчий WADA Ґюнтер Юнґер.

Він додав, що її зміст підкріплює ствердження екс-глави Московської антидопінгової лабораторії Григорія Родченкова про те, що в зазначений період в Росії на державному рівні робилися зусилля «для захисту російських атлетів, які, імовірно, брали участь в програмі допінгу».

За словами Юнґера, розслідування буде продовжено, щоб встановити імена конкретних спортсменів.

Заява WADA посилила тиск на Міжнародний олімпійський комітет (МОК), який ввечері 5 грудня на засіданні в Лозанні повинен ухвалити рішення про санкції щодо російської збірної.

Серед можливих заходів — повна заборона на її участь в Іграх в Пхенчхані або участь в Олімпіаді під нейтральним прапором і великий грошовий штраф.

У вересні 2017 року антидопінгові організації 17 країн вимагали відсторонити Росію від участі в зимових Олімпійських іграх.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+