Слухати

ЗМІ: у Калінінградській області РФ готуються до розміщення ракет «Іскандер-М»

03 грудня 2017 - 09:57
За даними російських ЗМІ, перед розміщенням «Іскандерів» будуть проведені тактичні навчання з реальними пусками ракет

Міноборони Росії готується до розміщення на постійній основі в Калінінградській області оперативно-тактичних ракет «Іскандер-М». Раніше ці ракети розміщувалися в найзахіднішому регіоні Росії «на тимчасовій основі». Про це пише «Комерсант» з посиланням на офіційне друковане видання Міноборони РФ «Червона Зірка».

Зазначається, що передача бригадного комплекту оперативно-тактичного ракетного комплексу «Іскандер-М» особовому складу гвардійського ракетного з’єднання Західного військового округу вже відбулася.

Джерело, близьке до Генштабу ЗС РФ, підтвердило факт переозброєння бригади зі старих тактичних ракетних комплексів «Точка-У» на нові ОТРК «Іскандер», уточнивши, що на бойове чергування вони встануть на початку 2018 року, пише «Комерсант». 

Очікується, що перед постановкою «Іскандерів» на бойове чергування будуть проведені тактичні навчання з реальними пусками ракет.

Раніще генеральний секретар НАТО Йєнс Столтенберг заявив, що Альянс буде збалансовано реагувати на нарощування РФ військової сили.

«Розміщення російських комплексів подвійного призначення «Іскандер», які можуть нести як звичайні, так і ядерні боєголовки, в Калінінграді — це приклад нарощування сил РФ на кордонах НАТО, на які НАТО має намір реагувати в збалансованій манері», — заявив він.

Зазначимо також, що агентство Reuters ще у жовтні повідомляло про те, що Росія відправила комплекси «Іскандер» у Калінінград. Проте у повідомленні йшлося про те, що це переміщення може бути безпечним, оскільки у 2014 році Росія відправляла ракетні системи в Калінінград в рамках військових навчань.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+