Слухати

Голосування за найкращу дитячу книжку 2017 року від БараБуки

04 грудня 2017 - 22:15
Книга «Майя та її мами» Лариси Денисенко, радіоведучої Громадського радіо може перемогти в категорії «Вибір читачів» від редакції БараБуки. Голосування триває, результати оголосять 14 грудня 2017 року
Голосування за найкращу дитячу книжку 2017 року від БараБуки / Новини на Громадському радіо

Авторка та ведуча Громадського радіо Лариса Денисенко також є відомою українською письменницею. Її книга «Майя та її мами», що вийшла у видавництві «Видавництво» за підтримки Фонду Г.Бьолля в Україні зробила чимало галасу на Львівському форумі видавців, вийшла нещодавно вже третім тиражем, та продовжує дивувати дітей і дорослих своєю щирістю. 

Це історія про дитину і про родину. Про 17 дітей та про 17 моделей родин. Як пише сама авторка на своїй сторінці у Фейсбуці: «Родини можуть бути різними, та вони вже є різними, дехто маркує родини як нетрадиційні, неповні, реструктуровані. Як і маркує діток: сирота, безбатченко, дитина по скайпу, штучник чи штучниця. Я намагаюся донести ідею про те, що дитині потрібна родина, де її люблять, де вона почувається захищеною, і неважливо, як і ким все це маркується».

Уже третій рік редакція БараБуки звіряє свій вибір із вибором читачів – і цього року усі дітлахи (або їхні довірені дорослі) зможуть віддати свій голос за улюблену книжку для дітей і підлітків. БараБука пропонує вибрати одну або кілька книжок із довгого списку найкращих видань 2017-го або ж додати свою улюблену книжку українських авторів. Результати стануть відомі в день визначення переможців – 14 грудня 2017 року. Короткий список топу БараБуки за 2017 рік стане відомий 7 грудня, рівно за тиждень до оголошення імен переможців.

Проголосувати

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+