Слухати

Парламент Британії шукатиме «російський слід» у роботі аналітичного центру / Новини на Громадському радіо

Парламент Британії шукатиме «російський слід» у роботі аналітичного центру

04 грудня 2017 - 09:08
Інвестор Legatum Institute збудував свої статки на інвестиціях у Росії

У Великій Британії голова парламентської комісії з розвідки буде вивчати «російський слід» у діяльності аналітичного центру Legatum Institute.

Про це повідомляє британська газета The Times.

Голова комітету Домінік Грів заявив, що хоче оцінити масштаб і роль організації у рамках розслідування дій Росії проти Британії.

Увагу парламентарів привернула не сама діяльність Legatum, а фігура його основного інвестора — мільйонера з Нової Зеландії Кристофера Чандлера, який частину свого статку збудував на інвестиціях у Росії.

Представник інституту обвинувачення у роботі на Росію спростував та підкреслив, що Чандлер не бере участі у діяльності Legatum.

borisatli.jpg

Міністр закордонних справ Великої Британії Борис Джонсон (справа) та Кристофер Чандлер (зліва) в Legatum Institute // Legatum Institute
Міністр закордонних справ Великої Британії Борис Джонсон (справа) та Кристофер Чандлер (зліва) в Legatum Institute
Legatum Institute

Член парламенту Бен Бредшоу, який здійснював нагляд за діяльністю служб безпеки, висловив стурбованість на засіданні комітету. Він висунув обвинувачення через роботу центру на консерваторів, які підтримують Brexit, пише видання.

За даними газети, центр зацікавив парламентарів, бо брав участь у підготовці пропозицій Бориса Джонсона та Майкла Гоува про «жорсткий Brexit».

Нагадаємо, раніше видання писало, що Російська Федерація причетна до кібератак на енергомережі Ірландії і Великобританії.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+