Слухати

Переважна більшість українців не вірить в успішність реформ, — дослідження / Новини на Громадському радіо

Переважна більшість українців не вірить в успішність реформ, — дослідження

04 грудня 2017 - 19:03
На думку громадян, найбільший опір проведенню реформ чинять бюрократія, чиновники та олігархи

Переважна більшість українців не вірить в успішність реформ. Про це свідчать результати дослідження Фонду «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва. 

Так, 27% респондентів заявили про те, що вже не вірять в успіх реформ, проте частка надії ще є, а 40% опитаних не вірять в успіх реформ зовсім. Про віру в успішність реформ заявили тільки 5% респондентів.

Загалом прогрес реформ у суспільній думці оцінюється дуже низько: 41% населення вважає, що взагалі не було зроблено нічого, ще 35% – що зроблено 10% з необхідного. Лише 0,4% опитаних відповіли, що більша частина необхідних реформ вже зроблена. 

На думку громадян, найбільший опір проведенню реформ чинять бюрократія, чиновники (35%) та олігархи (34%).

Значна частина українців також вважає гальмом у проведенні реформ уряд (29%) та президента (25,7%).

Зазначимо, що дослідження провели Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з Київським міжнародним інститутом соціології з 23 жовтня по 5 листопада 2017 року. В рамках дослідження було опитано 1614 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком АР Крим і окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Читайте також: У людей на Донбасі загострилося відчуття справедливості», — експерт фонду «Демініціативи».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+