Слухати

Порошенко пропонує підвишити мінімальну зарплату до 4100 грн (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Порошенко пропонує підвишити мінімальну зарплату до 4100 грн (ВІДЕО)

04 грудня 2017 - 12:08
З 1 січня 2017 року мінімальна заробітна плата становить 3200 гривень

Президент України Петро Порошенко виступає за підвищення у 2018 році рівня мінімальної заробітної плати до 4100 гривень. 

Про це він заявив під час виступу на форумі об’єднаних громад сьогодні, 4 грудня.

«Рішення, запроваджене на початку року, — (про підвищення мінімальної заробітної плати, — ред.) з 1600 до 3200 гривень, безпрецедентне рішення в умовах України. Це правильне рішення, його слід продовжувати. Я хотів подякувати уряду і прем’єр-міністру, що є відповідна реакція вже на моє звернення в проекті бюджету і за підсумками покращення інвестиційного клімату і надходжень до бюджету, ми зможемо проаналізувати за підсумками півріччя і прийняти рішення про підвищення мінімальної зарплати до 4100 гривень», — сказав президент.

Читайте також: Як нова мінімальна зарплата вплине на рівень цін?

На його думку, зростання заробітної плати — це «позитивний наслідок реформ, відкритості кордонів, орієнтації на європейські показники».

На запитання про брак робочої сили він відповів — платіть людям більше.

«Більше заплатять — більш кваліфікована робоча сила, більша мотивація, більше надходжень до місцевих бюджетів, більше надходжень до Пенсійного фонду», — сказав він.

Читайте також: Наскільки українці готові боротися за вищу зарплату?

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+