Слухати

Словенія виділить Краматорську 900 тисяч євро на покращення питної води / Новини на Громадському радіо

Словенія виділить Краматорську 900 тисяч євро на покращення питної води

04 грудня 2017 - 10:16
Грант становить 30% від вартості технологічного обладнання та робіт для реалізації проекту питної води

Уряд Республіки Словенія та Агентство з міжнародного розвитку та співпраці готові виділити Краматорську на Донеччині грант у розмірі 900 тисяч євро для покращення якості питної води.

Про це повідомляє УНІАН.

За сприяння словенської компанії Есотех, місто Краматорськ має можливість отримати грант від Республіки Словенія для проекту на покращення якості питної води та послуг Водоканалу. 

Краматорськ боровся за отримання можливості взяти участь у проекті Світового банку, який спрямований на підвищення якості питної води, зменшення втрат та енергоефективність у водному секторі. За результатами проведеного тендеру, Світовий банк оголосив переможцем словенську компанію Есотех.

Читайте також: На Донеччині відремонтували водовід «Горлівка-Торецьк»

«Грант виступає заохочувальним стимулом для експорту послуг словенських високих технологій. Для українських органів місцевого самоврядування та Водоканалу, цей грант виступає в якості гарантії валютних ризиків, з якими місто може зіштовхнутися при реалізації проекту за кредитні кошти Світового банку про модернізацію водних об’єктів, що в кінцевому випадку знизить витрати пересічних громадян міста на послуги доставки питної води», — йдеться у повідомленні.

На ці кошти відремонтують водоочисні споруди, впровадять нові технології для очищення питної води.

«Це велика перемога міської ради та громадян міста Краматорськ, так як вони зможуть отримувати чисту воду, стабільне постачання питної води та за рахунок гранту з Республіки Словенія, яка підтримує свою компанію Есотех, зможуть значно менше платити за послуги доставки води», — йдетсья у повідмоленні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+