Слухати

Громадське радіо вирушає у Харків щоби надати слово місцевій громаді / Новини на Громадському радіо

Громадське радіо вирушає у Харків щоби надати слово місцевій громаді

05 грудня 2017 - 11:42
14 та 15 грудня Громадське радіо проведе прямі виїзні ефіри з 10:00 до 12:00 у Харкові, в Хабі соціальної активності «Студія 42»

Ми хочемо дізнатися, що насправді хвилює всю Україну, чим живуть люди у Харкові. Ми вважаємо, що кожен має право висловити свою думку і тому надаємо людям таку можливість. Приходьте і слухайте наживо прямі виїзні ефіри Громадського радіо 14 та 15 грудня з 10:00 до 12:00 у Харкові, в Хабі соціальної активності «Студія 42» (майдан Конституції, 1, Палац праці, під’їзд №7, ІІ поверх). 
Ефіри проведуть досвідчені журналісти і радіоведучі Ірина Ромалійська та Михайло Кукін. 

В ефірі у Харкові:

- Віктор Суботін, генеральний директор ВАТ «Турбоатом».

- Тетяна Федоркова та Володимир Носков, будемо говорити про розвиток журналістики в Харкові.

- Сергій Чернов, голова Харківської обласної ради.  

- та багато іншого

Ефір відбудеться в рамках масштабного проекту «Громадське радіо у твоєму місті», в якому ми вирушаємо в поїздку по Україні, аби надати незаангажовану платформу для виступу місцевим активістам, владі та лідерам думок, а також зустрітися зі своїми слухачами та відповісти на всі ваші запитання.

Подія на Фейсбуці

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+