Слухати

Україна відправила до Індії 66-тонний ротор турбіни(ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Україна відправила до Індії 66-тонний ротор турбіни(ФОТО)

05 грудня 2017 - 20:07
Деталь до турбіни виготовило українське підприємство у Краматорську

Краматорське підприємство «Енергомашспецсталь» відвантажило до Індії ротор турбіни, який важить 66 тонн.

Замовником виступила індійська компаній Bharat Heavy Electrical Limited, йдеться у повідомленні «Енергомашспецсталь». Угоду уклали у травні 2017 року.

«У листопаді ротор турбіни був успішно відвантажено замовнику в місто Харідвар (Індія). Поставка великогабаритного вироби здійснюється залізничним і морським транспортом», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, Bharat Heavy Electrical Limited є однією з найбільших індійських інженерно-промислових компаній. Вона займається виробництвом, розподілом і передачею електроенергії, телекомунікаціями, видобутком нафти, газу і корисних копалин.

Продукцією BHEL є турбіни, трансформатори, електричні генератори, обігрівачі та інше обладнання.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+