Слухати

«Київхліб» оштрафували через схожу  із Roshen упаковку торта (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

«Київхліб» оштрафували через схожу із Roshen упаковку торта (ФОТО)

06 грудня 2017 - 15:48
Антимонопольний комітет оштрафував компанію на понад 200 тисяч гривень

Антимонопольний комітет України(АМКУ) оштрафував компанію «Київхліб» на 219 тисяч гривень через нібито плагіат торта «Золотий ключик» у підприємства Roshen.

Про це йдеться у повідомленні АМКУ, передає сайт відомства.

Антимонопольний комітет переконаний, що у торта «Казковий ключик» «Київхліба» схоже оформлення упаковки до торта «Золотий ключик» компанії Roshen.

«Оформлення упаковки кондитерського виробу-торту «Казковий ключик» схоже на оформлення упаковки кондитерського виробу-торту «Золотий ключик» виробництва дочірнього підприємства «Кондитерська корпорація «РОШЕН», яке раніше почало використовувати його у господарській діяльності, що може призвести до змішування з діяльністю ДП «Кондитерська корпорація «РОШЕН», — йдеться у повідомленні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+