Слухати

На Рівненщині зафіксували спалах африканської чуми свиней / Новини на Громадському радіо

На Рівненщині зафіксували спалах африканської чуми свиней

06 грудня 2017 - 17:29
Африканську чуму зафіксували у одні із колоній Рівненщини

У рівненській області у підсобному господарстві Городищенської виправної колонії № 96 зафіксували загибель свиней через африканську чуму.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Держспоживслужби.

«При дослідженні відібраних проб біоматеріалу в Державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи у Києві 5 грудня цього року  встановлено діагноз – африканська чума свиней», —йдеться у повідомленні.

У результаті Рівненська райдержадміністрація затвердила план з ліквідації африканської чуми свиней, визначили межі епізоотичного осередку та зону захисту та нагляду.

Зазначається, що в осередку захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення поширення збудника АЧС.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+