Слухати

НАТО відновлює співпрацю з Росією, — генсек альянсу / Новини на Громадському радіо

НАТО відновлює співпрацю з Росією, — генсек альянсу

06 грудня 2017 - 18:59
Військові контакти сторін припинилися 2014 року

НАТО відновлює військові контакти з Російською Федерацією, заявив у середу 6 грудня генеральний секретар альянсу Єнс Столтенберг. Про це він оголосив на прес-конференції в Брюсселі, повідомляє УНІАН.

«Після довгої перерви у використанні контактів по військовій лінії ці канали були використані главою військового комітету (Петр Павел) та головнокомандуючим військами НАТО в Європі (Куртіс Скапарротті). Вони обидва дивляться, як зробити так, щоб ці канали функціонували і були на місцях», — сказав він.

Він уточнив, що відновити співпрацю сторони вирішили під час засідання Ради Росія-НАТО.

Столтенберг наголосив, що щодо Росії НАТО займає позицію «оборона та діалог», а не «оборона або діалог».

Нагадаємо, 1 квітня 2014 року НАТО припинив співробітництво з Росіїєю через її агресії щодо України. З того часу допускалися лише контакти на вищому дипломатичному рівні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+