Слухати

У Комітеті пояснили, чому проголосували за відставку Соболєва  / Новини на Громадському радіо

У Комітеті пояснили, чому проголосували за відставку Соболєва

06 грудня 2017 - 21:48
Одна із можливих причин - «толерування» дій Саакашвілі

На думку одного із членів Комітету Верховної ради України з питань запобігання і протидії корупції Ігоря Артюшенка, відомство фактично не працювало три місяці через позицію його керівника Єгора Соболєва.

Про це він сказав в ефірі Громадського радіо.

За словами нардепа, «останньою краплею» стала підтримка Єгором Соболєвим лідера Руху нових сил Міхеїла Саакашвілі.

«Для мене є неприйнятним, коли голова антикорупційного комітету, який має працювати спільно з правоохоронними органами і бути лакмусовим папірцем в країні високої моралі і етики, якщо він, принаймні, останні два дні толерує діям пана Михайла Саакашвілі, захищає його, фактично, дозволяє йому своїми діями переховуватися від органів слідства», — заявив Артюшенко.

Всю розмову з Артюшенком читайте і слухайте за посиланням.

Нагадаємо, сьогодні члени Комітету Верховної ради України з питань запобігання і протидії корупції проголосували за те, що, зняти Єгора Соболєва з посади голови цього відомства. За це проголосували 12 народних депутатів.

Остаточне рішення про те, чи звільняти голову комітету, прийматимуть на засіданні Верховної ради.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+