Слухати

В Одесі обрали директором художнього музею Олександра Ройтбурда  / Новини на Громадському радіо

В Одесі обрали директором художнього музею Олександра Ройтбурда

06 грудня 2017 - 16:24
Рішення комісії ще має затвердити Обласна рада

Одеський художній музей очолив місцевий художник Олександр Ройтбурд. Таке рішення прийняла конкурсна комісія 6 грудня, передає Думская.

Конкурентами художника виступили чинний директор Віталій Абрамов і краєзнавець Сергій Сєдих. Рішення комісії ще має затвердити Обласна рада.

Читайте також: У Києві вперше з 1990 року пройде виставка робіт монументалістів «Бойчукізм»

Напередодні конкурсу Олександр Ройтбурд заявив: «Я борюся за майбутнє музею. У мене немає жодного корисливого мотиву звалювати на себе цю ношу. Навпаки, це йде врозріз з моїми особистими інтересами … Багато хто говорить, що не справа художника займатися менеджментом. Так, але в музейній історії Одеси два великих майстри, Киріак Костанді та Теофіл Фраерман, були успішними директорами музеїв».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+