Слухати

Фільм про Мустафу Джемілєва зняли з показу в Москві через дзвінок «згори»

07 грудня 2017 - 22:55
Фільм українського режисера Ернеса Сарихалілова мав початися о 21:00 в кінотеатрі «Жовтень» на Новому Арбаті
Фільм про Мустафу Джемілєва зняли з показу в Москві через дзвінок «згори»  / Новини на Громадському радіо

Фільм про лідера кримських татар Мустафу Джамілєва  «Мустафа» зняли з фестивалю «Артдокфест» у Москві за дві години до показу.

Про це повідомила продюсерка фільму і активістка організації «Крим SOS».

«За 2 години до показу фільму «Мустафа», про лідера кримських татар Мустафу Джемілєва, зняли з показу. Забула уточнити, в Москві, в кінотеатрі «Жовтень». Без пояснення причин дирекція кінотеатру зняла фільм з показу, який повинен був бути показаний в рамках фестивалю «Артдокфест», — написала вона у Facebook.

Ташева додала, що фільм мали ще показати у Єкатеринбурзі та Петербурзі.

Куратор фестивалю режисер Віталій Манський повідомив, що фільм зняли з показу після телефонного дзвінка «зверху».

«Беззаконня! Використовуючи телефонне право, хтось, з якогось самого верху висунув вимогу КАРО (кінотеатр) прибрати з показу фільм «Мустафа». І поза нашою волею фільм з показу був знятий! В результаті Генпрокуратура діє більш цивілізовано. Видаючи хоча б на своїх бланках приписи і запити. Перепрошуємо глядачам і авторам», — написав він у Facebook. 

Нагадаємо, в Москві на фестивалі без пояснень скасували показ фільму про Мустафу Джемілєва. Фільм українського режисера Ернеса Сарихалілова мав початися о 21:00 в кінотеатрі «Жовтень» на Новому Арбаті.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+