Слухати

Курс біткоіну піднявся вище 15 тисяч доларів / Новини на Громадському радіо

Курс біткоіну піднявся вище 15 тисяч доларів

07 грудня 2017 - 14:26
Криптовалюта встановила черговий історичний максимум

За даними CoinDesk, що відслідковує вартість біткоіну на різних біржах, о 13:36 ​криптовалюта коштувала 15 030 доларів. Потім курс біткоіну знизився. За даними на 14:20, біткоін коштував 14 680 доларів.

Позначку в 11 тисяч доларів біткоін подолав наприкінці листопада, в перший тиждень грудня криптовалюта подорожчала до 12 тисяч доларів, а потім і до 13 тисяч доларів. 14 тисяч доларів курс біткоіну вперше перевищив 6 грудня, і за всього за 10 годин — вище 15 тисяч доларів. 

Нагадаємо, у жовтні президент РФ Володимир Путін заявив, що має намір узяти під контроль криптовалюти. 4 вересня у Києві почали працювати 6 криптоматів. Про особливості використання криптовалют в Україні читайте тут.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+