Слухати

Володимиру Балуху висунули звинувачення за новою статтею / Новини на Громадському радіо

Володимиру Балуху висунули звинувачення за новою статтею

07 грудня 2017 - 17:46
Його звинувачують у «дезорганізації діяльності установ, що забезпечують ізоляцію від суспільства»

Володимиру Балуху висунули звинувачення за новою статтею. Про це інформує Кримська правозахисна група з посиланням на адвокатів Володимира Балуха.

Так, за даними правозахисників, 6 грудня Володимиру Балуху вручили постанову про притягнення у якості обвинуваченого за ч. 2 ст. 321 КК РФ (Дезорганізація діяльності установ, що забезпечують ізоляцію від суспільства).

Звинувачення висунуто в рамках кримінальної справи, порушеної під час утримання активіста в СІЗО Сімферополя. Раніше у цій справі Володимира Балуха звинувачували за ст. 318 КК РФ (Застосування насильства відносно представника влади).

Як відзначають експерти Кримської правозахисної групи, заміна статті в обвинуваченні веде до більш серйозних наслідків для Володимира Балуха, і ймовірність того, що в рамках цієї кримінальної справи його знову відправлять в СІЗО, досить велика.

Як раніше повідомляло Громадське радіо, 1 грудня «суд» у Криму відпустив Балуха під домашній арешт.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+