Слухати

Єгора Соболєва відкликали з посади голови антикорупційного комітету ВР

07 грудня 2017 - 16:45
«За» проголосували 256 народних депутатів, «проти» - 72
Єгора Соболєва відкликали з посади голови антикорупційного комітету ВР / Новини на Громадському радіо

Народного депутата Єгора Соболєва відкликали з посади голови антикорупційного комітету ВР. «За» проголосували 256 народних депутатів, «проти» — 72.

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій подякував Соболєву за роботу та зазначив:

«Як голова ВР підтримав рішення комітету, але вважаю, що сьогоднішнє рішення не зробило український парламент сильнішим. Чотири роки тому, більшість тут присутніх разом стояли на Майдані плече до плеча і в мене інколи виникає питання: що з нами трапилося за чотири роки?…Нам ще працювати два роки і я впевнений, що ті два роки ми зможемо працювати гідно».

Нагадаємо, 6 грудня антикорупційний комітет підтримав відставку Соболєва з посади свого голови. Рішення ухвалить Верховна Рада.

Крім того, в порядок денний хотіли внести законопроекту №7362, який давав парламенту право одноосібного звільнення глави НАБУСАП і членів НАЗК.

Народний депутат Олексій Рябчин заявив, що 6 грудня законопроект №7362 про відставку глави НАБУ та САПреєстрували не за правилами.

«Законопроект реєстрували підло. Вчора внесли та терміново розглянули.  І сьогодні вже намагались голосувати. Хоча за законом 14 днів має даватись на те, щоб законопроект спочатку розглянуло суспільство, журналісти. Так мають прийматись закони. Інклюзивно. А не ексклюзивно», — пояснив народний депутат Олексій Рябчин в ефірі Громадського радіо. 

Зрештою, законопроект №7362 зняли з порядку денного Верховної Ради на 7 грудня.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+