Слухати

Законопроект про відставку глави НАБУ та САП внесли не за правилами, - народний депутат / Новини на Громадському радіо

Законопроект про відставку глави НАБУ та САП внесли не за правилами, - народний депутат

07 грудня 2017 - 08:46
Народний депутат Олексій Рябчин заявив, що 6 грудня законопроект №7362 про відставку глави НАБУ та САП реєстрували не за правилами

«Законопроект реєстрували підло. Вчора внесли та терміново розглянули.  І сьогодні вже намагались голосувати. Хоча за законом 14 днів має даватись на те, щоб законопроект спочатку розглянуло суспільство, журналісти. Так мають прийматись закони. Інклюзивно. А не ексклюзивно», — заявив народний депутат Олексій Рябчин в ефірі Громадського радіо. 

Нагадаємо, що у Верховній раді зняли законопроект про відставку глави НАБУ та САП. Законопроект був внесений до Ради 6 грудня главами фракцій БПП і Народний фронт Артуром Герасимовим і Максимом Бурбаком. Лідер «Народного фронту» Арсеній Яценюк заявив, що його фракція виступає за невідкладне прийняття закону України про Антикорупційний суд і голосування в Раді за призначення аудитора НАБУ. Закон мав дати право парламенту звільняти голів Національного антикорупційного бюро, Спеціальної антикорупційної прокуратури та членів Національного агентства з питань запобігання корупції. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+