Слухати

Звільнення Соболєва може бути пов’язане з заявою про фінансування Саакашвілі Курченком, - журналіст

07 грудня 2017 - 21:40
Журналіст нагадав, що вперше інформація про можливе звільнення Соболєва з'явилася ще навесні 2017 року
Звільнення Соболєва може бути пов’язане з заявою про фінансування Саакашвілі Курченком, - журналіст / Новини на Громадському радіо

Однією з підстав для зняття Єгора Соболєва з посади голови антикорупційного комітету Верховної Ради міг стати виступ генерального прокурора Юрія Луценка цього тижня, повідомив в ефірі Громадської Хвилі на Громадському радіо журналіст Сергій Щербина.

«Він звинуватив Міхаеля Саакашвілі в тому, що його акції протесту начебто фінансувалися Сергієм Курченком і це вочевидь стало однією з останніх підстав звільнення Єгора Соболєва. Хоча, про це говорили достатньо давно», — зазначив Щербина.

Журналіст нагадав, що вперше інформація про можливе звільнення Соболєва з’явилася ще навесні 2017 року:

«Кілька тижнів тому Соболєв сам повідомив про те, що збираються підписи за його відставку. Неофіційно багато хто з народних депутатів пов’язує питання його відставки з призначенням аудиторів для НАБУ. Відомо, що це тривала проблема з призначенням», — сказав Щербина.

Нагадаємо, 7 грудня Верховна Рада Єгора Соболєва відкликала з посади голови антикорупційного комітету ВР. Єгор Соболєв — один з прихильників Міхаела Саакашвілі серед народних депутатів. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+