Слухати

Чому в Чернівцях два кінотеатри відмовлялись показувати «Кіборгів»? Коментує продюсер

08 грудня 2017 - 19:01
Тривалий час з цими кінотеатрами не могли зв’язатися
Чому в Чернівцях два кінотеатри відмовлялись показувати «Кіборгів»? Коментує продюсер / Новини на Громадському радіо

Два кінотеатра Чернівців відмовилися брати в прокат фільм Ахтема Сеітаблаєва «Киборги». Про це заявила продюсерка фільму Іванна Дядюра. За її словами, відмова кінотеатри нічим не аргументували. 

Вона зазначила, що з цими кінотеатрами не було зворотнього зв’язку — їм надсилалися листи, телефонували, але не було відповіді.

«Ми почали про це говорити, тому що це велике місто, де багато хлопців-АТОвців, які пройшли війну, зокрема, там є «Кіборги», які воювали в аеропорту. Ми почали докладати максимально зусиль, щоб фільм побачили в цьому місті», — розповіла Дядюра.

Вона зауважила, що коли винесли питання на широкий загал, налагодився зв’язок з Кінопалацом «Чернівці».

«Там в одній із зал триває ремонт. Він сказав, що ремонт закінчується за два дні і до Нового Року він обов’язково покаже фільм «Кіборги. В іншому кінотеатрі ім. Кобилянської ситуація складніша», — розповіла Дядюра.

Там запропонували поставити сеанс на 10.30, що вона вважає дивним, оскільки в Києві та інших містах України добро розкуповуються і сеанси на інший час.

У фільмі «Кіборги» йдеться про події 2014 року біля Донецького аеропорту. Українські військові тримають Донецький аеропорт тоді, коли сили супротивника перевершують їх чисельно в рази. Бойовики повідомили про захоплення стратегічного об’єкта. Українці 4 місяці вже утримують об’єкт. Стратегічна група вперше прибуває на аеропорт і 2 тижні захищати свою країну саме тут. Це місце зведе разом музиканта, сина багатих людей, простих хлопців, які хочуть, щоб їхня країна була надійно захищена, щоб їх мами, дружини, дівчата і сестри були в безпеці.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+