Слухати

Керівник кінотеатру в Чернівцях заперечує інформацію про відмову показувати фільм «Кіборги»

08 грудня 2017 - 21:45
Наразі цей фільм демонструється у двох інших кінотеатрах Чернівців, додають в міській раді
Керівник кінотеатру в Чернівцях заперечує інформацію про відмову показувати фільм «Кіборги» / Новини на Громадському радіо

Директор кінотеатру «Чернівці» Руслан Зварун спростовує інформацію про відмову у показі фільму «Кіборги».

«До нас не звертались з пропозицією щодо показу цього фільму. Окрім того, зараз у нас триває плановий ремонт великої глядацької зали. Тож я заздалегідь повідомив продюсерські компанії, що тимчасово всі кінопокази тут призупинені, – цитує Заваруна прес-служба Чернівецької міськради.

Наразі цей фільм демонструється у двох інших кінотеатрах Чернівців, додають в міській раді.

Раніше продюсерка фільму «Кіборги» Іванна Дядюра заявила, що кінопалац «Чернівці» увійшов до числа кінотеатрів, які відмовились від показу цієї стрічки.

За її словами, з двома кінотеатрами не було зворотнього зв’язку, але потім з «Чернівцями» вдалося його налагодити.

«Там в одній із зал триває ремонт. Він сказав, що ремонт закінчується за два дні і до Нового Року він обов’язково покаже фільм «Кіборги. В іншому кінотеатрі ім. Кобилянської ситуація складніша», — розповіла Дядюра.

7 грудня фільм «Кіборги» вийшов у прокат. 

У фільмі «Кіборги» йдеться про події 2014 року біля Донецького аеропорту. Українські військові тримають Донецький аеропорт тоді, коли сили супротивника перевершують їх чисельно в рази. Бойовики повідомили про захоплення стратегічного об’єкта. Українці 4 місяці вже утримують об’єкт. Стратегічна група вперше прибуває на аеропорт і 2 тижні захищати свою країну саме тут. Це місце зведе разом музиканта, сина багатих людей, простих хлопців, які хочуть, щоб їхня країна була надійно захищена, щоб їх мами, дружини, дівчата і сестри були в безпеці.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+