Слухати

Компанія з Кіпру привласнила майже 10 га рекреаційних земель Криму, - прокуратура

08 грудня 2017 - 17:26
Вказані ділянки ще у 2008 році міська рада передала в довгострокову оренду українському товариству, за чинним на даний час договором
Компанія з Кіпру привласнила майже 10 га рекреаційних земель Криму, - прокуратура / Новини на Громадському радіо

Господарськй суд Києва розглядає справу щодо визнання недійсними державних актів на право власності на земельні ділянки рекреаційного призначення в межах Севастопольської міської ради, повідомляє прес-службу прокуратури Криму.

Зазначається, що кіпрською компанією, всупереч чинному законодавству, у 2016 році зареєстровано право власності на чотири земельні ділянки загальною площею 9,3 га, які є власністю Севастопольської міської ради.

Вказані ділянки ще у 2008 році міська рада передала в довгострокову оренду українському товариству, за чинним на даний час договором, а будь-які докази, щодо відчуження землі органом місцевого самоврядування, у іноземної компанії відсутні.

«Завдяки принциповій позиції прокуратури Автономної Республіки Крим, рішенням суду від 06.12.2017 державні акти про право власності кіпрської компанії визнано недійсними та не допущено протиправне вибуття із власності Севастопольської міської ради земельних ділянок оціночною вартістю майже 70 млн грн,» — повідомили в прокуратурі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+