Слухати

Сину полоненого Козловського відмовляють у соцвиплатах: вимагають, щоб батько сам прийшов до суду / Новини на Громадському радіо

Сину полоненого Козловського відмовляють у соцвиплатах: вимагають, щоб батько сам прийшов до суду

08 грудня 2017 - 18:14
За словами його другого сина Олександра, суддя Солом’янського суду зазначила, що довідка з СБУ, про те що Козловський в полоні не має значення, вона викличе його до суду повісткою

Син полоненого в «ДНР» Ігоря Козловського Святослав — інвалід першої групи — не може оформити пенсію по інвалідності майже два роки. Про це повідомив його брат Олександр.

За його словами, опікуном Святослава офіційно був його батько. Після того, як він потрапив в полон, родина намагалася оформити опікунство на їхню матір.

В Солом’янському районному суді Києва тривалий час не могли призначити засідання. Коли ж його призначили і рідні Козловського прийшли до суду, суддя Людмила Кізюн перенесла засідання на чотири місяці. За словами Олександра, вона вимагала, щоб його батько Ігор Козловський особисто приїхав на засідання:

«Хочу бачити на засіданні чинного опікуна — Ігоря Козловського, адже його інтереси зачіпаються» -  передає слова судді Олександр.

«Так є ж в матеріалах справи довідка від Об’єднаного центру по звільненню заручників СБУ про те, що він незаконно утримується на окупованій території» —  відповіли рідні Козловського.

«Мене це не цікавить. Я викличу його повісткою до суду» — передає слова судді Олександр.

Ігор Козловський - український вчений та громадський діяч, відомий в Україні та світі фахівець з релігійних, духовних і психофізичних систем. Понад 25 років пропрацював у Донецькій обласній державній адміністрації на посаді головного фахівця у справах релігії, викладав у ВНЗ Донецька.

У січні 2016 року до його квартири у Донецьку увірвались бойовики «ДНР». Вони вилучили техніку та документи на житло, а також викрали цінну колекцію антикваріату. Самого Козловського затримали.

3 травня 2017 року так званий «військовий трибунал «ДНР» засудив Ігоря Козловського до двох років і восьми місяців позбавлення волі за контакти з низкою заборонених в «ДНР» організацій, зокрема, членами партії «Свобода» в 2014 році. За інформацією родичів після оголошення «вироку» утримується у Микитівській виправній колонії №87 у Горлівці, куди був переведений з донецького СІЗО.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+